1720
září
1
ZOO Krmiva
OBCHOD ZOO krmiva s.r.o.
DESIGNÉR Barbora Staňková
ADRESA Orlí 14, Brno
OBCHOD
ZOOPLUS je prodejnou s pestrou nabídkou krmiv a chovatelských potřeb, která dokáže uspokojit i velmi náročné zákazníky. Vedle běžného sortimentu nabízí kvalitní a luxusní produkty v podobě tašek, pelíšků, obojků či kosmetiky světoznámých značek.

KOMENTÁŘ DESIGNÉRKY
Majitel chtěl dát hlavní prostor ve výlohách svým speciálním luxusním a exkluzivním produktům. Proto jsem navrhla takový koncept výlohy, jenž klade důraz na samotný produkt. Jako hlavní vyjadřovací médium mi posloužil papír a dřevo. Produkty jsem tak umístila do jakési papírové džungle inspirované terárii v zoo. Aby bylo docíleno maximální pozornosti produktu, ladila jsem design výlohy do bílé barvy. Navržené prostředí se tak stalo nenásilným doplňujícím prvkem celého prostoru.

BARBORA STAŇKOVÁ
Barbora je Moravačka jak lusk. Pochází z kraje, kde se děti rodí do kroje a víno teče járkem. Vystudovala grafický design ve Zlíně a usadila se v Brně, aby to měla všude blízko. Grafický design využívá jako hlavní prostředek k přímé komunikaci v komerčním světě. V Brně můžete nelézt její kresby na výloze baru JustWINE na Kotlářské. Stojí za vizuálním stylem kulturního střediska Kávéeska či Kulturního servisu města Brna. Mezi její poslední práce patří logo nově otevřeného paláce Jalta.


Dohlasováno