EN / CS

FESTIVAL

FESTIVAL

Festival BRNO DESIGN DAYS chce už potřetí ukázat návštěvníkům design jako součást každodenního života.

Naší ambicí je zvýšit veřejné povědomí o designu, prezentovat pozitivní změny, nové nápady a jejich přínos a hodnotu pro podnikání.

V letošním programu představíme nápadité příklady z praxe napříč obory prostřednictvím nejlepších řečníků z České republiky i zahraničí.TÉMA

Po IMMERSE (zabrat se), UNSEEN (neviděný) se letos o slovo hlásí DISCLOSE, neboli odhalování tajemství. Designéři odhalí tajemná zákoutí kreativního procesu, nevyslovené příběhy a nápady, které nespatřily světlo světa. Nezrealizované koncepty jsou často ty nejmilejší, bývají totiž příliš vizionářské a progresivní na dobu, ve které vznikly.
PROSTOR

Lokalitu festivalu nevybíráme náhodně a každoročně se odehrává na architektonicky významných místech, které byly za své éry nenahraditelné a v současnosti nejsou příliš využívány.

Právě na tato místa chceme poukázat a naplnit je, alespoň na chvíli, novým životem spojeným s kvalitním designem. Letos se na vás těšíme v Hotelu AVION na ulici Česká.
TÝM

Iniciátorkou a hlavní kurátorkou Brno Design Days je Alexandra Georgescu, spoluzakladatelka KOGAA studia, které každoročně vytváří unikátní návrh lokace a architektonického řešení celého festivalu.

Produkční tým je rozmanitým mixem mladých a talentovaných kreativců nadšených pro kvalitní design, který mohou díky této akci předvést nejen Brnu, ale celé republice.

Vstupenky na třetí ročník festivalu BRNO DESIGN DAYS jsou již v prodeji.
Startujeme ve čtvrtek 4. 10. 2018 a těšíme se na vás!