Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
1720
září

O festivalu

Brno, design a čtyři dny nabitého programu od 17. do 20. září 2020. Na Brno design days se už popáté setkají designéři z celé ČR i zahraničí, aby sdíleli své nápady i know-how a mohli přiblížit široké veřejnosti design jakožto hnací motor inovací a řady pozitivních změn. Protože design je každodenní součástí našich životů. A taky „protože Brno“.

Těšit se můžete na praktické workshopy, přednášky se zaměřením na různé oblasti designu a podnikání, fashion show a nespočet příležitostí k networkingu a inspiraci.

Celý festival se uskuteční opět v jedné z nevyužívaných brněnských budov. Už jste se s námi podívali do pasáže Jalta, hotelu Avion nebo Bochnerova paláce Co to bude letos?

Ještě jste na Brno design nebyli?
Podívejte se, jak vypadaly minulé ročníky.
Ročník 2017 Ročník 2018 Ročník 2019
Téma 2020
RETHINK – REUSE – REDESIGN
RE…

Jsme přesvědčení, že design je důležitým nástrojem nejen pro designéry ale i celou společnost. Je to způsob myšlení, který nám může pomoci řešit i ty nejsložitější problémy. Obzvlášť v dnešní komplikované době kreativci dokazují, jaký význam má jejich flexibilita, rychlost a přístup k okolí i celé planetě.

O své re… se na Brno design days podělí lokální i mezinárodní jména z nejrůznějších odvětví – módy, architektury nebo grafiky.
Tým
Founder
Alexandra Georgescu

Events & program
Barbara Jung

Graphic design
NEON STUDIO

Motion graphics
Martin Egrt

Social networks & copywriting
Anna Kremláčková

Student exhibition
Josef Řehák, Sarah Szökeová

Fashion show
Tomáš Gál

PR & media
Sarah Szökeová

Partners
Nikola Linhart

Architecture
KOGAA

Designshop
Le concept
Partneři